Promocje
SPÓDNICA OŁÓWKOWA CZARNA
SPÓDNICA OŁÓWKOWA CZARNA
64,99 zł 45,00 zł
szt.
SWETEREK WEEK
SWETEREK WEEK
99,99 zł 65,00 zł
szt.
SWETER KREMOWY SPLOT
SWETER KREMOWY SPLOT
99,99 zł 65,00 zł
szt.
SUKIENKA PRETTY BIEL
SUKIENKA PRETTY BIEL
89,99 zł 69,99 zł
szt.
SPODNIE KRATKA BLUE
SPODNIE KRATKA BLUE
79,99 zł 59,99 zł
szt.
SUKIENKA MALAGA
SUKIENKA MALAGA
119,99 zł 79,99 zł
szt.
KOSZULA CARDS WHITE
KOSZULA CARDS WHITE
89,99 zł 65,00 zł
szt.
T-SHIRT VOGUE
T-SHIRT VOGUE
79,99 zł 45,99 zł
BLUZKA LALU CZERWONA
BLUZKA LALU CZERWONA
89,99 zł 60,00 zł
BLUZKA J'ADORE (długi rękaw)
BLUZKA J'ADORE (długi rękaw)
89,99 zł 59,99 zł
KOSZULA FENDI
KOSZULA FENDI
89,99 zł 45,00 zł
szt.
SUKIENKO-BLUZA SPRING pastel
SUKIENKO-BLUZA SPRING pastel
79,99 zł 40,00 zł
szt.
SWETER ABIS (dłuższy tył)
SWETER ABIS (dłuższy tył)
89,99 zł 60,00 zł
szt.
SPÓDNICA ELEGANT STARS
SPÓDNICA ELEGANT STARS
79,99 zł 50,00 zł
SUKIENKA MAXI VIOLETTA
SUKIENKA MAXI VIOLETTA
109,99 zł 89,99 zł
szt.
SPÓDNICZKA AMELIA CIEMNY JEANS
SPÓDNICZKA AMELIA CIEMNY JEANS
99,99 zł 79,99 zł
szt.
DRES CZARNY Z SELEDYNOWYM LAMPASEM
DRES CZARNY Z SELEDYNOWYM LAMPASEM
139,99 zł 99,99 zł
szt.
SWETEREK PASKI BEŻOWO-JASNO SZARY
SWETEREK PASKI BEŻOWO-JASNO SZARY
89,99 zł 55,00 zł
szt.
SUKIENKA DRESOWA SZARA
SUKIENKA DRESOWA SZARA
79,99 zł 50,00 zł
szt.
SWETER LARA OVERSIZE
SWETER LARA OVERSIZE
89,99 zł 55,00 zł
szt.
Produkt dnia
BIAŁA BLUZKA KROPKI
BIAŁA BLUZKA KROPKI
89,99 zł
SPODNIE SZARE GUZICZKI
SPODNIE SZARE GUZICZKI
89,99 zł
szt.
SUKIENKA FALBANY BURGUND
SUKIENKA FALBANY BURGUND
89,99 zł
szt.
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO OLIVIUS.PL

 

 1. Definicje

 1. Regulamin - to niniejszy Regulamin świadczenia Usług poprzez drogę elektroniczną w obszarze domeny internetowej olivius.pl, który określa warunki świadczenia Usług przez Sprzedawcę za pośrednictwem witryny www.olivius.pl na rzecz Klientów.

 2. Klient – (usługobiorca) osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będącą osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która dokonuje Zamówienia w ramach Sklepu;

 3. Konsument to Klient, który jest osobą fizyczną i zawiera Umowę niezwiązaną bezpośrednio z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą lub zawodową.

 4. Sprzedawca – (usługodawca) to Olivius Karolina Senderowska, ul. Zacisze 5 m 26, 26-600 Radom, zaerejestrowany w CEiDG pod numerem NIP 9482565313 oraz REGON 368622788, będącym administratorem a także właścicielem Sklepu;

 5. Sklep to sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę za pośrednictwem witryny www dostępnej w sieci Internet pod adresem www.olivius.pl. Sklep świadczy na rzecz Klientów Usługi, w tym Sprzedaż internetową;

 6. Konto – usługa elektroniczna zarządzająca zamówieniami Klienta, oznaczona Loginem oraz hasłem podanym przez Klienta.

 7. Produkt lub Towar – towary znajdujące się w ofercie Sprzedawcy zaprezentowany przez Sprzedawcę.

 8. Koszyk – umożliwia kompletowanie zamówień na obszarze Sklepu.

 9. Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, zawarta między Olivius Karolina Senderowska a Klientem, zawarta z wykorzystaniem serwisu internetowego Sklepu.

 

 1. Ogólne warunki umowne

 1. Sprzedawca na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ustanawia Regulamin, który udostępnia pod adresem url Sklepu internetowego tj. www.olivius.pl.

 2. Celem działania Sklepu w brzmieniu www.olivius.pl jest sprzedaż detaliczna odzieży.

 3. Świadczenie wszystkich Usług odbywa się za pośrednictwem strony internetowej Sklepu przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

 4. Każdy klient powinien zapoznać się z niniejszym Regulaminem.

 

 1. Rejestracja i logowanie w Sklepie

 1. Są dwie możliwości dokonania złożenia zamówienia w sklepie internetowym:

a) założenie konta z loginem i osobistym hasłem

b) złożenie zamówienia bez konieczności zakładania konta. W obydwu przypadkach do złożenia zamówienia potrzebne jest wypełnienie formularza zamówienia.

 1. Kupujący w momencie wypełniania formularza zawiera umowę sprzedaży ze Sklepem i akceptuje jego regulamin.

 2. Podane na stronie www.olivius.pl ceny są cenami w polskich złotych i zawierają obowiązujący podatek VAT.

 3. Na końcu w podsumowaniu zamówienia znajduje się informacja o łącznej cenie przedmiotu zamówienia oraz o kosztach dostawy.

 4. Zamówienie zostaje złożone w systemie sklepu internetowego jako dowód zawarcia umowy obu stron.

 5. Sprzedawca przetwarza dane osobowe Klientów w celu realizacji zamówień. Dane są przetwarzane wyłącznie na podstawie przepisów prawa  lub zgody wyrażonej przez Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (U. z dn. 29-08-1997, Art. 6, Art. 36; Rozp. MSWiA z dn 39-04-2004).
 1. Płatności

 1. Wartość płatności z tytułu Sprzedaży jest ustalana na podstawie cennika Produktów, znajdującego się na stronie internetowej Sprzedawcy w chwili zamówienia Produktu.

 2. Koszty transakcji i Dostarczenia Produktu ponosi Klient.

 3. Zwrot płatności przez Sprzedawcę następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty powstania przyczyny.

 4. Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został użyty przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazi on zgodę na inne rozwiązanie, które nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 5. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Klienta dodatkowych kosztów Dostarczenia Produktów, jeżeli Klient wybrał sposób Dostarczenia Produktów inny niż najtańszy zwykły sposób Dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.

 6. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
  Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 1. Dostawa

 1. Dostawa zamówionych towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta podczas składania Zamówienia.

 2. Wysyłka zamówienia następuje w ciągu 1-3 dni licząc dni robocze, liczony od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie, pozytywnej autoryzacji płatności online lub zamówienia przez Klienta przesyłki pobraniowej. 
  W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 3. Dostawa towaru dostępna jest na terytorium RP a także poza granicami kraju według cennika firmy kurierskiej świadczącej usługi dla Sklepu.

 4. Klient ma obowiązek sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. Jeżeli zauważy uszkodzenia przesyłki, konieczne jest sporządzenie protokołu szkody w transporcie oraz powiadomienie o tym fakcie Sklep poprzez wysłanie wiadomości email. Nie spisanie protokołu szkodowego w obecności kuriera uniemożliwi wszczęcie procedury reklamacyjnej, co wiąże się z brakiem możliwości zwrotu towaru.

 

 1. Reklamacje i zwroty

 1. Reklamacje oraz zwroty należy składać poprzez przesłanie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną na adres shop@olivius.pl, ewentualnie za pośrednictwem poczty polskiej na adres OLIVIUS KAROLINA SENDEROWSKA, ul. Zacisze 5 m 26, 26-600 Radom.

 2. Towar zwracany, należy odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać nienaruszony na adres w.w.; wraz z protokołem reklamacyjnym lub zwrotu.

 3. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w możliwie najkrótszym terminie, nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

 4. Jeżeli Produkt ma wadę, Klient może żądać wymiany Produktu na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Produkt wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.

 5. Produkt zakupiony z wyprzedaży (produkt wyprzedawany), tudzież promocji, nie podlega zwrotom.

 6. Konsument może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Produktu na wolny od wad albo zamiast wymiany Produktu żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie Produktu do zgodności z Umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę.

 7. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres OLIVIUS KAROLINA SENDEROWSKA, ul. Zacisze 5 m 26, 26-600 Radom.

 8. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru

 9. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu

 10. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

 11. Koszt wymiany towaru ponosi Klient

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep Olivius realizuje zobowiązania wynikające z RODO / Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w szczególności w zakresie przechowywania danych osobowych oraz ich wykorzystywania. Dane naszych klientów służą jedynie w celu nadania przesyłki na wskazany adres, zatelefonowania w przypadku nieścisłości w zamówionym towarze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl